KONTAKTY

Ing. Bc. Lukáš Hrubý

Víchová nad Jizerou 120, 512 41

Tel.: +420 775 058 087
E-mail: sluzbyhruby@email.cz

IČO: 08662037

Pro Vaši poptávku můžete využít tento formulář:

Pokud bych se Vám do 24 hodin neozval, tak si prosím zkontrolujte v e-mailu složku spam, případně mne kontaktujte ještě jednou. Děkuji.

KDE PŮSOBÍM?

Pravidelně se vyskytuji ve Víchové nad Jizerou, Semilech a Plzni. Vzhledem k častým přejezdům mezi Krkonošemi a Plzní jsem schopen pokrýt i území na této trase (Středočeský kraj, Praha). 

Působím tedy především v oblasti Krkonoš, Podkrkonoší a okolí (tj. v okolí měst Jilemnice, Semily, Lomnice nad Popelkou, Rokytnice nad Jizerou, Harrachov, Vysoké nad Jizerou, Tanvald, Jablonec nad Nisou, Železný Brod, Turnov, Nová Paka, Jičín, Lázně Bělohrad, Hořice, Hostinné, Dvůr Králové nad Labem, Vrchlabí, Špindlerův Mlýn, Jánské Lázně, Pec pod Sněžkou a okolí).

Pravidelně se vykytuji i v Plzni a jsem tedy schopen provést ocenění i v této oblasti a na trase Krkonoše - Plzeň, tzn. ve Středočeském kraji (Mladá Boleslav, Nymburk, Poděbrady, Beroun...) a v Praze.

Po dohodě je možné provést ocenění (či jiné služby) i v jiné oblasti. 


KVALIFIKACE A ZPŮSOBILOST

Disponuji živnostenským oprávněním pro činnost "Oceňování majetku pro věci nemovité". 

Jedná se o činnost vázanou mj. na požadované vzdělání - v mém případě čtyřsemestrální specializační studium znalectví v oboru ekonomika, odvětví ceny a odhady se specializací na oceňování nemovitostí

Studium jsem absolvoval na Institutu oceňování majetku Vysoké školy ekonomické v Praze. Absolvovanou závěrečnou zkouškou jsem mj. prokázal odbornou způsobilost k výkonu znalecké činnosti ve smyslu § 4 odst. 1 písm. e zákona č. 36/1967 Sb. v oboru (odvětví, specializaci): ekonomika (ceny a odhady, oceňování nemovitostí). Jelikož nejsem jmenovaným znalcem, nemohu vykonávat znaleckou činnost a provádět znalecké posudky. Disponuji však oprávněním vypracovávat cenové odhady a odborná vyjádření o ceně obvyklé nemovitostí. V případě zájmu mohu předložit osvědčení o dosažení odborného vzdělání. 

Vzdělání a nabyté zkušenosti dále rozšiřuji dalším (sebe)vzděláváním a samozřejmě i výkonem samotné činnosti odhadce (tj. běžnou praxí - vypracováváním odhadů a odborných vyjádření - především (ale nejen) o ceně obvyklé / tržní hodnotě nemovitostí). 

Vedle uvedeného jsem absolvoval vysokoškolských oborů zaměřencýh na právo a přírodní vědy. Vedle oceňování nemovitostí jsem se v dosavadní praxi zabýval mj. kontrolní činností a veřejnými zakázkami.